První gól Ligue 1 Dani Alves udržel PSG, aby vyhrál 2-1 v Nice
نوشته شده توسط : pass

První gól Ligue 1 Dani Alvesu udržel Paris Saint-Germain uškrtit na titulu, když šli na své štěstí a vyhrál 2: 1 v Nice. Jako jeden z nejmenších hráčů v parku, Alves vybral do chvíle, než vstřelil první gól Ligue 1 Conforama, a také z hlavičky. Chcete ho za to? Zde máme mnoho Fotbalové dresy s kvalitou pro vás. Ve frenetickém setkání na Allianz Riviera dokázal Alves první gól Ligue 1 v 82. minutě, kdy Angel Di Maria zrušil 17minutový otevíracík Allana Saint-Maximina.

V takovém případě byl Nice, který udeřil první ranu, když si Saint-Maximin vystřelil do vedení 17 minut po útoku proti terorismu. Na konci čtvrtého poločasu vyhrál PSG, když Kylian Mbappe viděl, že branka správně zakazuje útok. Pojďme nosit dresy Paris Saint Germain, aby očekávali jejich výkon! Alves nebyl tak zbytečný, když se setkal s Rabiotovým 82. minutovým doručením a sestřelil záhlaví, aby ho získal. Ale PSG by nebylo popřeno deváté po sobě jdoucí ligové vítězství, neboť Alves měl konečné slovo, Pařížané se blíží jistotám, aby získali titul s 17 bodovým náskokem nad Monakem na vrcholu.